Travelport’un Ankara, Konya ve Kayseri buluşması gerçekleşti.

Seyahat teknolojisinin global lideri Travelport'un Ankara buluşması gerçekleşti.

Ankara'nın en güzel buluşma noktalarından Grand Ankara Oteli'nde keyifli bir ortamda geçen etkinliğimize; TÜRSAB Bilet Satış ve IATA İhtisas Başkanı Sn. Numan Olcar, Qatar, THY ve Singapur Havayolları yöneticileri, Travelport Türkiye ekibi ve Ankara seyahat acenteleri katıldı.

Oturumunu Travelport Ankara Müdürü Burak Özcan'ın yönettiği yemekli toplantımızda sırasıyla Travelport İş Geliştirme Müdürü Sn. Ece Bayar başta ana rezervasyon programımız olan Smartpoint ve NDC ile gelen yeni özelliklerinin, Enet Yazılım'dan Sn. Elçin Torun Nexustrip online B2B platformunun, Arkman Teknolojiden Sn. Demir Arkman Travelport için özel olarak geliştirilmiş Arkman APP programının ve son olarak da Sn. Özgür Kurtuluş Turizm Sektörü ve Yıkıcı Teknolojiler sunumunu gerçekleştirdi.

Qatar havayollarının sürpriz iki kişilik hediye bilet çekilişini Travelport Türkiye Özbekistan Bölge Müdürü Sn. Mohaasin Irtaqa ve Qatar Havayolları Satış Müdürü Evren Ökmen gerçekleştirdi. Çekilişimizde ödül bilet kazanan Bedel Turizm'in sahibi Sn. Elif Oğuz'u gönülden kutlarız.

Yeni ve mevcut acentelerimize değerli iş birliklerinden ötürü kristal plaket takdimi ve Travelport Satış Müdürü Serhad Öktem'in kapanış konuşmasıyla organizasyonumuz büyük bir keyifle sonlandı.

Travelport Buluşmaları Devam Ediyor!

Güzel ülkemizin önemli turizm merkezlerinden Kayseri'de Travelport Kayseri Buluşması gerçekleşti.

Lider ticari seyahat platformu Travelport, 19 Kasım'da Kayseri'de bulunan turizm acenteleri ile sabah kahvaltısında bir araya geldi. Genel sektör değerlendirilmesinin yapıldığı kahvaltıda acenteler istek ve memnuniyetlerini dile getirdiler. 

İnanç ve kültür turizminin merkezi Konya'da Acentelermiz buluştu!

Travelport Ekibi 21 Kasım'da Konya'da bulunan turizm acenteleri ile öğle yemeğinde bir araya geldi. Eğlenceli bir atmosferde geçen yemekte acenteler istek ve memnuniyetlerini dile getirdiler. 

Bir sonraki organizasyonumuzda görüşmek dileğiyle, tüm sektör katılımcılarına, gecenin ödül bilet sponsoru Qatar Havayollarına ve siz, değerli Acentelerimize teşekkür ederiz.