Etkinlikler

 • Açılış Gecesi
  ISTANBUL, TURKEY - Travelport, 7 trilyon dolarlık global turizm sektöründe dağıtım, teknoloji, ödeme alanlarında çözümler sunan lider turizm ticaret platformu, gelişmekte olan Türkiye turizm endüstrisinde yaptığı ve yapacağı yeni yatırımları duyurdu.

 • Ürün Tanıtım Günleri
  Travelport kullanıcılarına Türkiye’nin farklı şehirlerinde, Travelport ürünlerinin teknolojik avantajlarını ve iş güçlerini nasıl geliştirebileceklerini göstermek ve öğretmek için ürün tanıtım etkinlikleri gerçekleştirdi.

 • Travelport Sortie Akşam Yemeği
  Travelport'un 04 Eylül 2015 akşamı Sortie Kalamata Restaurant'ta düzenlemiş olduğu akşam yemeği etkinliğine acente bilet satış müdürleri ve ekiplerinin yanı sıra değerli havayolu şirketleri satış müdürleri katılım gösterdi.

 • Travtech Solutions A.Ş. Ofis Açılışı
  Travtech Solutions A.Ş. İstanbul'da yeni ofisinin açılışını gerçekleştirdi. Ofis açılışı ardından turizm sektörünün önde gelen firmalarının üst düzey yöneticilerine özel Hilton Bosphorus İstanbul'da düzenlenen özel bir öğle yemeğinde konuklarını ağırlama fırsatı buldu.

 • Travelport Teknoloji Zirvesi Evolve
  Ortadoğu seyahat endüstrisi liderleri teknoloji zirvesi Evolve’de bir araya geldiler! Lider konumdaki Ticari Seyahat Platformu Travelport, Türkiye'de yatırım yapmaya ve varlığını genişletmeye devam ediyor.

 • Travelport Ankara Akşam Yemeği
  Travelport 19 Kasım 2015 akşamı Rixos Grand Ankara'da acentelere özel bir akşam yemeği düzenledi. Ankara'da turizm sektörünün önde gelen firmalarının üst düzey yöneticilerini ve bilet departmanlarını ağırlama fırsatı bulan Travelport, etkinlik sırasında yeni ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdi.

 • Travelport Adana Akşam Yemeği
  Travelport Galileo 04 Şubat 2016 akşamı Adana Seyhan Otel’de acentelere özel bir akşam yemeği düzenledi. Adana ve Mersin’de bulunan turizm acentelerinin bilet departmanlarını ağırlama fırsatı bulan Travelport Galileo, etkinlik sırasında yeni ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdi.

 • Travelport Galileo Havayolu Kahvaltı Etkinliği
  Travelport Galileo 15 Mart Salı günü Grand Hyatt İstanbul’da havayollarına özel bir öğle yemeği düzenledi. 8 trilyon dolarlık global turizm sektöründe dağıtım, teknoloji, ödeme alanlarında çözümler sunan lider turizm ticaret platformu Travelport, havayollarına özel gerçekleştirdiği etkinlikte Smartpoint Rich Content & Branding ürününün havayolları hizmetlerine erişimini ve acentelere sağladığı avantajları paylaştı.

 • Travetch A.Ş. Akşam Yemeği Etkinliği
  Travtech A.Ş. / Travelport Galileo ekibi olarak olarak düzenlemiş olduğumuz akşam yemeği etkinliğinde hem güldük hem eğlendik. Tüm Travtech Solutions A.Ş. ailesine katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

 • Travelport Mersin Akşam Yemeği
  Travelport Galileo 28 Kasım Pazartesi günü Divan Mersin’de, Adana ve Mersin turizm acentelerini bir araya getiren bir akşam yemeği düzenledi. Akşam yemeğimize katılan değerli acentelerimize ve misafirlerimize teşekkür ediyoruz.

 • Travtech Solutions 2016 Sosyal Sorumluluk Projesi
  Travelport Türkiye (Travtech Solutions) Çocuklar Üşümesin projesi için sosyal sorumluluk alanında duyarlılığını gösterdi. 2016 Aralık ayında başlatılan araştırma sonucunda Doğubeyazıt /Ağrı Mehmet Akif Ersoy ilk ve ortaokuluna ihtiyaç sahibi toplamda 235 çocuk için kışlık mont ve bot yardımı yapıldı.

 • Travelport’un Ankara, Konya ve Kayseri buluşması gerçekleşti.
  ANKARA, TÜRKİYE - Ankara'nın en güzel buluşma noktalarından Grand Ankara Oteli'nde keyifli bir ortamda geçen etkinliğimize; TÜRSAB Bilet Satış ve IATA İhtisas Başkanı Sn. Numan Olcar, Qatar, THY ve Singapur Havayolları yöneticileri, Travelport Türkiye ekibi ve Ankara seyahat acenteleri katıldı.

 • "Seyahat Endüstrisinin Dijital Dönüşümü” Etkinliği
  İSTANBUL, TÜRKİYE - Travelport Türkiye'nin The Marmara İstanbul otelinde gerçekleştirdiği ‘'Turizm ve Seyahat Endüstrisinin Dijital Dönüşümü'' temalı etkinliğine Türkiye'nin önde gelen ödüllü seyahat acentelerinin üst düzey yöneticileri, TÜRSAB Uçak Biletleme ve İata İhtisas Başkanlığı, Travelport Ülke Müdürü ve Genel Müdürü, Travelport Lübnan, Travelport Brüksel ve Travelport Güney Afrika temsilcileri katıldı.

 • Travelport Türkiye’den Yıl sonu Motivasyon Etkinliği
  İSTANBUL, TÜRKİYE - Lider Seyahat Platformu Travelport, 21 Haziran Cuma günü Seasons Yatı'nda şirket içi bir motivasyon etkinliği düzenledi.

 • Kurumsal Acentalar Platformu Etkinliği
  İSTANBUL, TÜRKİYE - KURAP üyeleri ile St.Regis İstanbul Hotel'de Moris Turizm Başkanı Moris Kohen'nin önderliğinde yönetilen buluşmada Travelport'un ürün ve hizmetlerini konuştuk.

 • NDC Üst Düzey Bilgilendirme Toplantısı
  İstanbul, 4 Kasım 2019: Travelport Türkiye, İstanbul ve Ankara'da, Travelport'un NDC 2020 vizyonunu nasıl başarıyla gerçekleştirdiği konusunda iki etkinlik düzenledi.