Travtech Solutions A.Ş. Ofis Açılışı

 

 

Lider ticari seyahat platformu Travelport yaptığı yatırımlar ile Türkiye'deki varlığını genişletmeye devam ediyor!

Travtech Solutions A.Ş. İstanbul'da yeni ofisinin açılışını gerçekleştirdi. Ofis açılışı ardından turizm sektörünün önde gelen firmalarının üst düzey yöneticilerine özel Hilton Bosphorus İstanbul'da düzenlenen özel bir öğle yemeğinde konuklarını ağırlama fırsatı buldu.

8 trilyon dolarlık global turizm sektöründe dağıtım, teknoloji, ödeme alanlarında çözümler sunan lider ticari seyahat platformu Travelport, geçtiğimiz Çarşamba günüTravtech Solutions Yönetim Kurulu Başkanı Azam Sultan ve Travelport Afrika, Akdeniz, Orta Doğu ve Güney Asya (AFMESA) Bölgeleri Başkanı ve Murahhas Azası Rabih Saab eşliğinde kurdale keserek, İstanbul'daki yeni ofisinin açılışını duyurdu.

Travtech Solutions A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Azam Sultan "Travelport'un stratejik küresel yatırımının önemli bir bölümünü oluşturan Türkiye'de kapsamlı yerel pazar bilgisine sahip ve deneyimli bir ekibe sahibiz.  Travelport'un öncü teknoloji çözümlerini eşsiz destek hizmeti ile müşterilerimize sunmak için Travelport Türkiye ekibi ile çalışıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz" diye belirtti.

Travelport Afrika, Akdeniz, Orta Doğu ve Güney Asya (AFMESA) Bölgeleri Başkanı ve Murahhas Azası Rabih Saab yaptığı açılış konuşmasında "Yeni organizasyon, ülkedeki müşterilerimize geniş ölçekli küresel erişimimiz ve benzersiz ticaret seyahat platformumumuzun acentelerin işlerine güç katacak şekilde, seyahat pazarını nasıl yeniden şekillendirdiğini anlatmada öncülük yapacak. Travelport için heyecan verici bir zaman. Bu bölgeye yatırım yapmaktan ve varlığımızı güçlendirmekten mutluluk duyuyoruz." dedi.

Etkinlik Fotoğrafları