Skip to main content

Agave Turizm, GDS Tercihini Travelport Galileo ile yaptığı sözleşme ile duyurdu!

Müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutan Agave Turizm'in Bilet Müdürü Alkım Çakır, Travelport Galileo GDS sistemi üzerinden kurumsal firmalara daha hızlı ve daha kaliteli hizmet verdiklerini iletti.

Genel Bakış

Agave Turizm, GDS tercihini Travelport Galileo ile yaptığı sözleşme ile duyurdu!

agave

Müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutan Agave Turizm'in Bilet Müdürü  Alkım Çakır, Travelport Galileo  GDS sistemi üzerinden kurumsal firmalara  daha hızlı ve daha kaliteli hizmet verdiklerini iletti.  Ayrıca  online  olarak  Gezinomi aracılığı ile de B2C platformu üzerinden son tüketiciye daha verimli uçak bileti hizmeti sağladıklarını ekledi.

Travelport Genel Müdürü İbrahim Köymen, Agave ile yapılan  iş birliği ile Agave Turizm'in hem kurumsal alanda hem de B2C alanında mevcut hizmetlerini Travelport Galileo GDS sistemi kullanarak daha da güçlendirecek olmasından dolayı memnun olduklarını iletti.

İstikrarlı bir şekilde Türkiye üzerinden popular GDS sistemlerinin dağıtımını gerçekleştiren Travelport Galileo seyahat acentelerine üretimi ve verimliliği arttırmak için teknolojik araçlar sunmaktadır.

Travelport Hakkında

Travelport, geniş tabanlı hizmet ağı ile global seyahat sektöründe faaliyet gösteren firmalara kritik işlem çözümleri sunan lider şirkettir. Online ve offline seyahat alıcıları ile dünyanın önde gelen seyahat sağlayıcılarını bir araya getirerek B2B seyahat ticaretini kolaylaştıran bir seyahat ticaret platformudur. Buna ek olarak, güvenli seyahat işlemlerinin ihtiyaçlarına hitap eden öncü B2B ödeme kolaylıkları çözüm tasarısıyla da seyahat sektöründeki uzmanlığını kanıtlamaktadır.

Travelport;

  • GDS sistemlerinden Galileo, Apollo ve Worldspan  markalarını kapsamaktadır.
  • İçinde kritik uygulamalar barındıran, mevcut havayolları için data analizleri yapan havayolu bilişim çözümlerine sahiptir.

Travelport'un aynı zamanda yaklaşık %48 oranında Orbitz Worldwide üzerinde hissesi bulunmaktadır.

Travelport 160 ülkede, 2009 yılındaki raporlara göre yaklaşık 5,400 çalışanı ile  2.2 milyar dolar gelir elde etmiştir.

 

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin