Skip to main content

Travelport ve AtlasGlobal Zengin İçerik Anlaşmasını Duyurdu!

Müşteri hizmetlerinde yaptığı yenilikler ile hizmet veren Atlas Global, tüm uçuş ağını ve yenilikçi ürünlerini Dünya genelinde yolcularına sunmak üzere Travelport ticari seyahat platformunu ve zengin içerik teknolojisini tercih etti.

Genel Bakış

Müşteri hizmetlerinde yaptığı yenilikler ile hizmet veren Atlas Global, tüm uçuş ağını ve yenilikçi ürünlerini Dünya genelinde yolcularına sunmak üzere Travelport ticari seyahat platformunu ve zengin içerik teknolojisini tercih etti.

Dubai, UAE, 21 Ekim: Lider ticari seyahat platformu Travelport (NYSE:TVPT) büyüyen havayolu şirketi AtlasGlobal Havayolları ile uzun vadeli olarak yapmış oldukları zengin içerik anlaşmasını duyurdu.

AtlasGlobal, 2001 yılından beri bölgede hizmet vermekte olup, 2015 yılından beri ise AtlasGlobal adı altında, müşteri memnuniyetini artırmak üzere geliştirdiği yenilikçi hizmetleri "Flying Chef" ve "Fly & Bus" ile yolcularına konforlu uçuşlar sunmaktadır. 3 kıtada ve yaklaşık 50 noktada geniş bir ağa hizmet veren AtlasGlobal ile yapılan anlaşma, Türk ekonomisinin, yaşanan zorlukların arkasından güçlü ve hızla toparlanma gösterdiği dönemde devreye alındı.

İmzalanan anlaşmaya göre AtlasGlobal, lider ticari seyahat platformu Travelport üzerinden 180 ülkede Travelport kullanan acentelere ve yüz milyonlarca tüketiciye gerçek zamanlı fiyat ve envantere erişim sağlayarak ulaşabilecek. Travelport Rich Content & Branding, havayolu ile tam entegre olarak havayolu ücretlerinin ve ek hizmetlerin acentelerin ekranında görünmesini sağlar. Travelport, ürün içeriklerini detaylı (resimler, ek hizmet seçenekleri) görüntülenmesini sağlayan üstün özelliği ile Atlasglobal'i dünya üzerinde Travelport'a bağlı 68.000 seyahat acentesine tanıtımında destekleyecektir. Zengin içerik platformu sayesinde havayolu ve seyahat acentelerine özel teklifler gönderebilmelerine ve kurumsal müşterilerin ek ürün rezervasyonu yapabilmelerine imkan sağlar. Bu sayede koltuk başına elde edilen geliri yönetebilme imkanı sunar.

AtlasGlobal Satış ve Pazarlama Direktörü Tuna Tunca: "Atlasglobal, stratejik bölgelere dünya standartlarında seçkin hava yolu hizmeti getiriyor. Yolcuların mevcut seyahat beklentilerini ve daha da fazlasını karşılamak için sunmuş olduğumuz ürünler geliştikçe, bizim en yeni ve en son teknolojileri kullanmamız, seyahat acentesi iş ortaklarımızın ürünlerimizi tam olarak  anlayıp yolcularına sunabilmesinde son derece önemli rol oynayacaktır.  Bu amacımızla örtüşen Travelport iş birliğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz" diye belirtti.

Travelport Afrika ve Orta Doğu Hava Ticareti Üst Düzey Yöneticisi Will Owen Hughes; "Havayolu sektöründe müşteri hizmetlerinde yenilik öncüsü AtlasGlobal ile yapmış olduğumuz anlaşmadan dolayı mutluluk duyuyoruz. Bu anlaşma, kullanmış olduğumuz teknoloji ile AtlasGlobal Havayollarının tüm ürünlerini Travelport seyahat acentelerine sunmasını sağlayacak ve lider ticari seyahat platformumuz aracılığı ile AtlasGlobal, tüm Dünya da yolcularına sunduğu satış ve pazarlama verimliliğini geliştirebilecektir."diye belirtti.

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin