Skip to main content

Continental Turizm, GDS Tercihini Travelport Galileo ile yaptığı sözleşme ile duyurdu!

Türk Havayolları'nın yetkili satış acenteliğini yapan Continental Turizm hem offline hemde online ortamda daha verimli olması sebebi Travelport Galileo GDS sistemini kendi sistemlerine entegre ederek kullanıcıllarına daha hızlı hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Genel Bakış

Continental Turizm, GDS tercihini Travelport Galileo ile yaptığı sözleşme ile duyurdu!

continental-2

1991 yılından bu yana turizm sektöründe çalışmalarını başarıyla sürdüren ve Türkiye Seyahat Acenteler Birliği (TÜRSAB), Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) ve Türk Havayolları'nın yetkili satış acenteliğini yapan "Continental Turizm" hem offline hemde online ortamda daha verimli olması sebebi Travelport Galileo GDS sistemini kendi sistemlerine entegre ederek kullanıcıllarına daha hızlı hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Continental Turizm Genel Müdürü Yasemin Sütgel: "Sektörün öncü, deneyimli ve güvenilir firmaları arasında yer alan Continental Turizm, kurumsal, istikrarlı ve dinamik yapısıyla, turizm sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek başarı grafiğini her geçen yıl daha da yukarı taşımaktadır. Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan, ihtiyaca uygun en iyi çözümleri sunmaya özen gösteren Continental; müşterilerini, daima uzun vadeli dostları olarak benimser. Yıllardır, farklı havayolları tarafından yılın en iyi acentesi seçilmesi ve bir çok ödüle layık görülmesi başarılarının göstergesidir. Bu başarıların ışığında, Travelport Galileo ile yapmış olduğumuz anlaşmaya istinaden hedeflerimizi ve hizmet kalitemizi artıracağımız için mutluluk duyuyoruz"diye belirtti.

Travelport Genel Müdürü İbrahim Köymen ise yüksek hizmet kalitesi ile yolcularına çözümler sunan Continental Turizm ile bu anlamlı işbirliği içerisinde olmaktan dolayı son derece mutlu olduklarını dile getirdi. "Continental Turizm'in Galileo üzerinden yolcularına daha hızlı ve güvenilir bir hizmet vereceğine inanıyoruz." diye ekledi.

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin