Skip to main content

Travelport Galileo/Emirates Havayolu Workshop...

Travelport Galileo olarak Emirates Havayollarının Şişli ofisinde 22 Mart Çarsamba günü gerçekleştirilen workshop'a bir çok Galileo acentesi katıldı.

Tarihler

22.03.2017 - 22.03.2017

Saatler

09:00-14:00

Etkinlik lokasyonu

Emirates Şişli Ofisi

Travelport Galileo olarak Emirates Havayollarının Şişli ofisinde 22 Mart Çarsamba günü gerçekleştirilen workshop'a bir çok Galileo acentesi katıldı.

emirates-etkinlik-workshop

Gerçekleştirilen workshopta Emirates Havayollları ek hizmetlerini, ulaşım ve satın alma kolaylıklarını siz değerli acentelerimize Zengin İçerik (RCB) ekranlarımız üzerinden uygulamalı olarak paylaşma fırsatı yakaladık.

Emirates Havayolu ev sahipliği ile gerçekleştirmiş olduğumuz workshopta, Emirates Havayolu kişisel seyahatleriniz, iş seyahatleriniz, grup seyahatleri ve daha fazlası için 2017 yılında acentelere ve yolculara özel sunduğu özellik ve ayrıcalıklarını tanıttı. Emirates tarafından gerçekleştirilen sunumda sadakat programları, yeni destinasyonlar, havalimanı hizmetleri ve müşteri deneyimleri paylaşılırken acentelerimizden gelen sorulara örnekler ile yanıtlar verildi.

Travelport Genel Müdürü İbrahim Köymen konuşmasında "Sürekli artan ürün yelpazemiz ile kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına yönelik daha fazla içerik, daha fazla özellik taşıyan Smartpoint ile kullanıcılara benzersiz kolaylıklar sağlıyoruz. Smartpoint sistemi içerisinde var olan Zengin İçerik ürünümüzün avantajları ile acenteler müşterilerine tüm havayolu içeriğini tek bir ekran üzerinden satabiliyorlar. Emirates Havayolu tüm GDS'ler içerisinde ilk ve tek olarak sadece Smartpoint Zengin İçerik ailesine üyedir. Bunu siz değerli acentelerimiz ile paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyor ve Emirates Havayoluna bizlere ev sahipliği yaptığı için teşekkür ediyoruz."dedi.

Emirates Havayolu Türkiye Satış Müdürü Deniz Sümerpalazoğlu konuşmasında "Emirates Türkiye olarak Travelport işbirliği içinde gerçekleştirdiğimiz bu verimli çalışma ile Seyahat Acentesi dostlarımıza Havayolumuzun son yeniliklerini, genel ürün yelpazemizi ve servislerimizin Travelport'un Smartpoint adı altındaki Zengin İçerik yapısı içinde entegrasyonunu sunmaktan büyük mutluluk duyduk. Smartpoint aracılığı ile acente dostlarımız müşterilerine sunabilecekleri bilgileri daha kompakt ve rafine bir biçimde aktarabiliyor olacaklar. Artık müşterilerine verecekleri hizmetlerin sadece bir uçak biletinden öte, zengin bilgi içerikli olduğunu görecek ve sunabilecekler. Dolayısı ile bu hizmetle piyasada fark yaratabilecekler. Yeni başlayan ATH-EWR uçuşlarımız beraberinde genişleyen ucuş ağımız ve hizmetlerimizi Travelport aracılığı ile evrensel bir yapıda sunma imkânı yakalamış olmak bizleri fazlası ile memnun ederken, yeni inovasyonlara hazırlanan Travelport'un bir çalışma ortağı ve havayolu olarak bu güzel çalışmayı gerçekleştirmiş olmaktan dolayı çok mutluyuz"diye belirtti.

   
Hem GDS, hem Havayolu hemde acenteler açısından başarılı ve verimli geçen etkinliğimize katılan tüm değerli acentelerimize teşekkür ediyoruz.

Travelport Galileo/Emirates Havayolu Workshop... Katılım Başvuru Formu

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Mesajınız başarı ile gönderildi. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz. İletişim Formu Aydınlatma Metni'ni okuyup, onaylamalısınız

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin