Skip to main content

Er-Tur Turizm, GDS Tercihini Travelport Galileo ile yaptığı sözleşme ile duyurdu!

Er-Tur Turizm, aynı zamanda www.ucakbiletiniz.com üzerinden satış yaptıkları B2C online platformuna, daha esnek ve verimli olması sebebi ile Travelport Galileo GDS sistemini entegre ederek kullanıcılara daha hızlı hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Genel Bakış

Kurumsal firmalara yüksek kalite anlayışıyla biletleme hizmeti veren Er-Tur Turizm, aynı zamanda www.ucakbiletiniz.com üzerinden satış yaptıkları B2C online platformuna, daha esnek ve verimli olması sebebi ile Travelport Galileo GDS sistemini entegre ederek kullanıcılara daha hızlı hizmet vermeyi hedeflemektedir.

ertur

Yapılan anlaşma ile Er-Tur Turizm, Travelport  GDS  rezervasyon ve biletleme sistemini seyahat çözümleri platformu üzerinden yenilikçi teknoloji çözümleri için kullanacaktır.

Er-Tur Turizm yurtiçi, yurtdışı, otel, tren, gemi turları yanı sıra vize hizmetleri, uçak bileti, sigorta ve VIP transfer hizmetleri ile de siz değerli misafirlerinin hizmetindedir.

İstikrarlı bir şekilde Türkiye üzerinden popüler GDS sistemlerinin dağıtımını gerçekleştiren Travelport Galileo seyahat acentelerine üretimi ve verimliliği arttırmak için teknolojik araçlar sunmaya devam ediyor.

Travelport Hakkında

Travelport, geniş tabanlı hizmet ağı ile global seyahat sektöründe faaliyet gösteren firmalara kritik işlem çözümleri sunan lider şirkettir. Online ve offline seyahat alıcıları ile dünyanın önde gelen seyahat sağlayıcılarını bir araya getirerek B2B seyahat ticaretini kolaylaştıran bir seyahat ticaret platformudur. Buna ek olarak, güvenli seyahat işlemlerinin ihtiyaçlarına hitap eden öncü B2B ödeme kolaylıkları çözüm tasarısıyla da seyahat sektöründeki uzmanlığını kanıtlamaktadır.

Travelport;

  • GDS sistemlerinden Galileo, Apollo ve Worldspan  markalarını kapsamaktadır.
  • İçinde kritik uygulamalar barındıran, mevcut havayolları için data analizleri yapan havayolu bilişim çözümlerine sahiptir.

Travelport'un aynı zamanda yaklaşık %48 oranında Orbitz Worldwide üzerinde hissesi bulunmaktadır.

Travelport 160 ülkede, 2009 yılındaki raporlara göre yaklaşık 5,400 çalışanı ile  2.2 milyar dolar gelir elde etmiştir.

Travelport The Blackstone Group, One Equity Partners, Techologhy Crossover Ventures va Travelport işletmelerinin sahibidir.

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin