Skip to main content

GençTur, GDS Tercihini Travelport Galileo ile yaptığı sözleşme ile duyurdu!

GENÇTUR, imzalanan 5 yıllık sözleşmeye istinaden Galileo GDS sistemini kendi sistemlerine entegre ederek kullanıcılara daha hızlı olarak vermeyi hedeflemektedir.

Genel Bakış

Türkiye'de "Gençlik Turizmi"nin öncüsü olan GENÇTUR, kurulduğu 1979'dan bu güne kalitesinden ödün vermeden ürünlerini çoğaltarak ve çeşitlendirerek gençlere hizmet vermektedir. GENÇTUR, imzalanan 5 yıllık sözleşmeye istinaden Galileo GDS sistemini kendi sistemlerine entegre ederek kullanıcılara daha hızlı olarak vermeyi hedeflemektedir.

genctur-2

 

GENÇTUR Genel Müdürü Ali Can ALKAN: "Travelport Galileo ile yaptığımız iş birliği ile, 10- 14 ve 14-17 yaş arası gençlere Interrail, yurtdışı ve yurtiçi çalışma kampları, evs-agh, genç tatil, yaz okulları, Tatuta, uçak bileti, seyahat sigortası gibi alanlarda zamandan tasarruf ederek, daha uygun alternatifler sunuyor olacağız. GENÇTUR olarak bugüne kadar farklı farklı ürünlerle onbinlerce gencin hayatında izler bırakan çalışmalar yürüttük. Bundan sonraki çalışmalarımızda da Galileo iş birliği ile başarımızı artıracağımıza inanıyoruz." diye belirtti. Travelport Galileo Genel Müdürü İbrahim Köymen ise; "Acente destek uzmanlarımız ile 7/24 Gençtur'u destekliyor olacağız."diye belirtti. Ayrıca GençTur'un, Travelport Galileo ile son derece verimli bir platform oluşturacaklarına inandıklarını dile getirdi.

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin