Skip to main content

Travelport Konya Acentelerini Ziyaret Etti.

Travelport, 20 Şubat 2017 tarihinde Konya'da bulunan turizm acenteleri ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

Tarihler

20.02.2017 - 20.02.2017

Saatler

09:00-19:00

Etkinlik lokasyonu

Konya

8 trilyon dolarlık global turizm sektöründe dağıtım, teknoloji, ödeme alanlarında çözümler sunan lider ticari seyahat platformu Travelport, 20 Şubat 2017 tarihinde Konya'da bulunan turizm acenteleri ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

konya-acente-ziyaret

Türsab Konya BYK Başkanı Sayın Kazım Yanar'ın da katılımı ile yemek boyunca acenteler ile yapılan görüşmelerde sektörel değerlendirmeler yapılırken, Travelport'un yeni ürünleri hakkında da bilgilendirme yapıldı.

Travelport Genel Müdürü İbrahim Köymen: "Geçtiğimiz yılda olduğu üzere 2017 yılında da Anadolu'da bulunan acentelerimizi düzenli olarak ziyaret etmeye devam edeceğiz. İlk etapta Anadolu turumuza Konya'dan başladık. Taşıdığı derin tarihi geçmişi ile pek çok kültür ve medeniyete beşiklik eden Konya, turizm açısından çok büyük bir öneme sahiptir. Konya'da bulunan acentelerimiz ile çok güçlü bir bağımız var" diye belirtti. İbrahim Köymen konuşmasına "Acentelerimiz ile yapmış olduğumuz görüşmede halihazırda devam eden büyük işbirliklerimizi daha da kuvvetlendiriyor olacağız" diye ekledi.

Travelport Konya Acentelerini Ziyaret Etti. Katılım Başvuru Formu

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Mesajınız başarı ile gönderildi. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz. İletişim Formu Aydınlatma Metni'ni okuyup, onaylamalısınız

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin