Skip to main content

Kulin Turizm, GDS Tercihini Travelport Galileo ile yaptığı sözleşme ile duyurdu!

Kulin Turizm, Travelport Galileo ile imzalamış olduğu 5 yıllık sözleşmeye istinaden, Travelport Galileo GDS sistemini kendi sistemlerine entegre ederek kullanıcılara daha hızlı hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Genel Bakış

Kulin Turizm, GDS tercihini Travelport Galileo ile yaptığı sözleşme ile duyurdu! 

kulinturizm

Yurtiçi ve yurtdışı tur organizasyonları, tüm dünya havayolları uçak biletleri, özel sektör kurum ve kuruluşlarının ulusal ve uluslararası kongre, toplantı ve organizasyonları için uzman kadrosu ile Ankara'da hizmet veren Kulin Turizm, Travelport Galileo ile imzalamış olduğu 5 yıllık sözleşmeye istinaden, Travelport Galileo GDS sistemini kendi sistemlerine entegre ederek kullanıcılara daha hızlı hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Kulin Turizm Genel Müdürü İdris Mehmet Türkal: "Travelport Galileo ile yaptığımız iş birliği ile müşteri memnuniyetini ve güvenilirliğimizi daha da artırmayı hedefliyoruz" diye belirtti.

Travelport Galileo Genel Müdürü İbrahim Köymen ise, Kulin Turizm ile bu anlamlı işbirliği içerisinde olmaktan dolayı son derece mutlu olduklarını dile getirdi.

Travtech Solutions Hakkında:

Travtech Solutions, Travelport'un ulusal dağıtım şirketidir. Travtech Solutions, Galileo ve Wordspan gibi zengin havayolu, otel, araç kiralama içeriklerine sahip, mevcut yenilikçi ürün ve servisleri ile Türkiye'nin ve dünyanın her yerinde seyahat acenteleri ile bağlantı kurmaktadır. Türkiye'deki müşterileri için en son teknoloji, yenilikçi ürünler ve benzersiz müşteri hizmetleri dahil olmak üzere bir dizi faydalar sunmaktadır. Bu faydalar yerel acente destek ekibi ve Travelport danışmanları tarafından desteklenerek, iş ve eğlence sektörü, online seyahat acenteleri, seyahat yönetim şirketleri ve konsolidatör firmalarının hızla büyümesine yardımcı olmaktadır.

Travelport Hakkında  (www.travelport.com)

8 trilyon dolarlık global turizm sektöründe dağıtım, teknoloji, ödeme alanlarında çözümler sunan lider ticari seyahat platformu Travelport, 170 ülkede yaklaşık 3,400 çalışanıyla ve 2.1 milyar dolar 2014 yılı net geliriyle faaliyet göstermektedir. Travelport kapsamında sunulan:

  •          Ticari Seyahat Platformu; dünyanın önde gelen seyahat sağlayıcılarını online ve offline seyahat acenteleri ile B2B alanında buluşturarak ticareti kolaylaştıran bir ticari seyahat platformudur. Ek olarak alanındaki uzmanlığı ile turizm hizmet sağlayıcılarının rezervasyonlarını etkili ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirme ihtiyacını karşılamak için özel B2B ödeme çözümü sunmaktadır.
  •          Teknoloji hizmetleri; havayollarına sunduğu kritik IT hizmeti, örneğin satış, biletleme, kalkış kontrol sistemleri ve diğer çözümler ile maliyetleri azaltmakta ve ana iş kolunda rekabet edebilmek üzere tasarlanmış teknoloji servisleri sunmaktadır.

Genel merkezi Langley İngiltere'de olan Travelport yakın zamanda New York Menkul Kıymetler Borsasında "TVPT" sembolü ile halka arzını tamamlamıştır.

 

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin