Skip to main content

Mika Tur, GDS Tercihini Travelport Galileo ile yaptığı sözleşme ile duyurdu!

Yapılan anlaşma ile Mika Tur, hem offline hemde online ortamda daha esnek ve verimli olması sebebi Travelport Galileo GDS sistemini kendi sistemlerine entegre ederek kullanıcıllarına daha hızlı hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Genel Bakış

Mika Tur, GDS tercihini Travelport Galileo ile yaptığı sözleşme ile duyurdu!

Mika Tur, Travelport Galileo ile yaptığı sözleşme ile bundan sonra yapacakları tüm biletlemelerini sadece Galileo üzerinden gerçekleştireceklerini duyurdu. Yapılan anlaşma ile Mika Tur, hem offline hemde online ortamda daha esnek ve verimli olması sebebi Travelport Galileo GDS sistemini kendi sistemlerine entegre ederek kullanıcıllarına daha hızlı hizmet vermeyi hedeflemektedir.

mikatur

Mika Tur Uçak Ürün Direktörü Taylan Karaca , bundan sonra tüm biletlemelerini Travelport Galileo üzerinden yapacaklarını iletti. "Müşteri memnuniyetini herşeyin üzerinde tutan kadromuz ile birlikte daha yenilikçi ve aktif olarak çalışmaya devam edeceğiz. Ayrıca TatilBudur.com üzerinden bireysel hizmetlerden kitle turizmine kadar turizmde tüm ürün çeşitleriyle Travelport Galileo sayesinde daha hızlı hizmet vereceğiz." diye belirtti.

Travelport Galileo Genel Müdürü İbrahim Köymen ise, yüksek hizmet kalitesi ile yolcularına çözümler sunan Mika Tur ile bu anlamlı işbirliği içerisinde olmaktan dolayı son derece mutlu olduklarını dile getirdi.

 

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin