Skip to main content

MNG Turizm, GDS Tercihini Travelport Galileo ile yaptığı sözleşme ile duyurdu!

MNG Turizm Genel Müdürü Oğuz Terzi, bundan sonra tüm biletlemelerini Travelport Galileo üzerinden yapacaklarını iletti.

Genel Bakış

MNG Turizm, kullanıcılarına yüksek kalite anlayışı ile online rezervasyon olanağı sunmakta ve 360 web acentesi sayesinde de Türkiye'nin dört bir yanına ulaşmaktadır. MNG Turizm, Travelport Galileo ile imzalamış olduğu 5 yıllık sözleşmeye istinaden, hem offline hemde online ortamda daha esnek ve verimli olması sebebi Travelport Galileo GDS sistemini kendi sistemlerine entegre ederek kullanıcıllarına daha hızlı hizmet vermeyi hedeflemektedir.

 

mngturizm

MNG Turizm Genel Müdürü Oğuz Terzi, bundan sonra tüm biletlemelerini Travelport Galileo üzerinden yapacaklarını iletti. "Müşteri memnuniyetini herşeyin üzerinde tutan kadromuz ile birlikte daha yenilikçi ve aktif olarak çalışmaya devam edeceğiz" diye ekledi.

Travelport Galileo Genel Müdürü İbrahim Köymen ise, MNG Turizm ile bu anlamlı işbirliği içerisinde olmaktan dolayı son derece mutlu olduklarını dile getirdi.

Travtech Solutions Hakkında:

Travtech Solutions, Travelport'un ulusal dağıtım şirketidir. Travtech Solutions, Galileo ve Wordspan gibi zengin havayolu, otel, araç kiralama içeriklerine sahip, mevcut yenilikçi ürün ve servisleri ile Türkiye'nin ve dünyanın her yerinde seyahat acenteleri ile bağlantı kurmaktadır. Türkiye'deki müşterileri için en son teknoloji, yenilikçi ürünler ve benzersiz müşteri hizmetleri dahil olmak üzere bir dizi faydalar sunmaktadır. Bu faydalar yerel acente destek ekibi ve Travelport danışmanları tarafından desteklenerek, iş ve eğlence sektörü, online seyahat acenteleri, seyahat yönetim şirketleri ve konsolidatör firmalarının hızla büyümesine yardımcı olmaktadır.

Travelport Hakkında  (www.travelport.com)

8 trilyon dolarlık global turizm sektöründe dağıtım, teknoloji, ödeme alanlarında çözümler sunan lider ticari seyahat platformu Travelport, 170 ülkede yaklaşık 3,400 çalışanıyla ve 2.1 milyar dolar 2014 yılı net geliriyle faaliyet göstermektedir. Travelport kapsamında sunulan:

  •          Ticari Seyahat Platformu; dünyanın önde gelen seyahat sağlayıcılarını online ve offline seyahat acenteleri ile B2B alanında buluşturarak ticareti kolaylaştıran bir ticari seyahat platformudur. Ek olarak alanındaki uzmanlığı ile turizm hizmet sağlayıcılarının rezervasyonlarını etkili ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirme ihtiyacını karşılamak için özel B2B ödeme çözümü sunmaktadır.
  •          Teknoloji hizmetleri; havayollarına sunduğu kritik IT hizmeti, örneğin satış, biletleme, kalkış kontrol sistemleri ve diğer çözümler ile maliyetleri azaltmakta ve ana iş kolunda rekabet edebilmek üzere tasarlanmış teknoloji servisleri sunmaktadır.

Genel merkezi Langley İngiltere'de olan Travelport yakın zamanda New York Menkul Kıymetler Borsasında "TVPT" sembolü ile halka arzını tamamlamıştır.

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin