Skip to main content

Mobil

İşinizin her aşamasında hayatınızı değiştiren mobil deneyimler oluşturun

Genel Bakış

 
Mobilin seyahat endüstrisi için sunduğu en büyük fırsatlar nelerdir? 

Son 10 yılda, mobil kültürde iOS ve Android uygulama mağazalarının öncülüğünde bir patlama görüldü. Son birkaç yılda ise dünyanın birçok yerinde şirketlerin "önce mobil" veya "yalnızca mobil" olmaya çalıştıklarını izleyip gördük. Ses, sosyal ve mesajlaşma gibi platformlar, yolcuların kendi şartlarıyla bizim gibi markalarla etkileşime geçmeleri için yeni yollar yarattı.

Mobil, siz seyahat sağlayıcılarının müşterileriyle nasıl etkileşim kurabileceğine yeni bir bakış açısı getirirken, ses tabanlı arama, botlar, uçuş eğlence arkadaşı uygulamalarında ve benzeri cihazlarda, artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik gibi yeni teknolojiler için sizlere daha fazla yol sunuyor.

Artık yalnızca kullanıcıların bir uygulamayı indirmesini sağlamak için çabalara odaklanmak yeterli değil; seyahat markaları mobil 'i düşünmeli ve mobilize olmalı, eskisi gibi müşterinin bulunduğu yere gitmeden, kullandıkları kanallar aracılığıyla onlarla etkileşime geçmelidir.

İşte tam bu nedenle, Travelport'un mobil uzmanları, havayolu şirketlerinin ve seyahat acentelerinin birden fazla cihaz ve kanalda, uçtan uca üstün seyahat deneyimleri oluşturmalarına yardımcı oluyor.

En son mobil teknoloji olanaklarıyla, şirketlerinin müşterileriyle etkileşimlerini değiştiren mobil ve dijital hizmetlerle seyahat odaklı bir ürün setini kullanarak, bir adım önde olmalarına yardımcı olmak için müşterilerimizle işbirliği yapıyoruz. 

 

Özellikler

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin