Skip to main content

Nart Tour, GDS Tercihini Travelport Galileo ile yaptığı sözleşme ile duyurdu!

NART TOUR Genel Müdürü Setenay ŞEN AZGIT "Travelport Galileo ile yaptığımız iş birliği ile çalışmakta olduğumuz kurumsal şirketlere ve bünyemize katılacak yeni acetenlere daha hızlı ve etkili bir hizmet vereceğiz...

Genel Bakış

NART TOUR, GDS tercihini Travelport Galileo ile yaptığı sözleşme ile duyurdu!

nartour

Yurt içi ve yurt dışı otel satışlarının yanı sıra tur hizmetleri, uçak bileti satışı ve vize hizmetleri konusunda uzman kadrosu ile 22 yıldır İstanbul'da hizmet veren NART TOUR, Travelport Galileo ile imzalamış olduğu 5 yıllık sözleşmeye istinaden, Travelport Galileo GDS sistemini kendi sistemlerine entegre ederek kullanıcılara daha hızlı hizmet vermeyi hedeflemektedir.

NART TOUR Genel Müdürü Setenay ŞEN AZGIT: "Travelport Galileo ile yaptığımız iş birliği ile çalışmakta olduğumuz kurumsal şirketlere ve bünyemize katılacak yeni acetenlere daha hızlı ve etkili bir hizmet veriyor olacağız. Ayrıca web sitemiz üzerinden kullanıcılara zamandan tasarruf etmelerinin yanı sıra ekonomik uçak bileti alternatifleri sunuyor olacağız." diye belirtti. Setenay ŞEN AZGIT; "Uzun vadeli ve yapıcı olan bu iş birliği ile başarımızı artıracağımıza inanıyoruz" diye ekledi.

Travelport Galileo Genel Müdürü İbrahim Köymen ise, NART TOUR ile yapmış oldukları anlaşmaya istinaden hem Türkiye'de hem de yurt dışı pazarında bilet satış hacimlerinin genişleyeceği için memnun olduklarını dile getirdi. "Yeni ürünümüz olan Galileo e-line ile NART TOUR'u 7/24 olarak desteklemeyi hedeflediğimizi belirtmek isteriz." diye ekledi.

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin