Skip to main content

Olcar Tur, GDS Tercihini Travelport Galileo ile yaptığı sözleşme ile duyurdu!

Yapılan anlaşma ile Mika Tur, hem offline hemde online ortamda daha esnek ve verimli olması sebebi Travelport Galileo GDS sistemini kendi sistemlerine entegre ederek kullanıcıllarına daha hızlı hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Genel Bakış

1987 yılından beri turizm sektöründe faaliyet gösteren ve yurt çapında 8 ofisi ile tecrübeli bir seyahat acentesi olan Olcar Tur, Travelport Galileo online sistemi sayesinde, müşterilerine uluslararası otel rezervasyonu ve uçak bileti gibi hizmetlere anında ulaşma fırsatını sunmaya başlayacak.

olcartur


Travelport Galileo online sistemi ile yepyeni bir döneme başlayacak olan Olcar Tur, bu işbirliği ile kullanıcılara zamandan tasarruf etmelerinin yanı sıra ekonomik uçak bileti alternatifleri de sunacak. Kurumsal seyahat giderlerini azaltma noktasında önemli derecede fayda sağlayan bu sisteme geçiş için protokol imzalayan Olcar Tur, bundan sonra biletlemelerini Travelport Galileo üzerinden yapacağını duyurdu.

Tüm yurtdışı uçak biletleri için geçerli olacak sistemin Olcar Tur adına büyük önem arz ettiğinin altını çizen Olcar Tur Yönetim Kurulu Başkanı Numan Olcar şunları söyledi: "Olcar Tur'u tercih eden müşterilerimiz firmamızın onlara en iyi hizmeti vermek için 7/24 çalıştığını biliyor. Biz de kaliteli hizmetimizi sürdürmek adına daha yenilikçi ve daha aktif bir bilet sistemine geçtik. Travelport Galileo sistemi ile müşterilerimize standardın dışında hizmet sunmayı hedefledik."

Travelport Galileo Genel Müdürü İbrahim Köymen ise, Mersin'in en büyük turizm acentesi olan Olcar Tur ile bu anlamlı işbirliği içerisinde olmaktan dolayı son derece mutlu olduklarını dile getirdi.

anlamlı işbirliği içerisinde olmaktan dolayı son derece mutlu olduklarını dile getirdi.

 

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin