Skip to main content

Travelport Galileo, 9. Uluslararası Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Konferansında!

TÜRSAB ve İZFAŞ ortaklığı ile 10 Aralık 2015 tarihinde 9. Uluslararası Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Konferansı gerçekleşti.

Genel Bakış

TÜRSAB ve İZFAŞ ortaklığı ile 10 Aralık 2015 tarihinde 9. Uluslararası Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Konferansı gerçekleşti.

8 trilyon dolarlık global turizm sektöründe dağıtım, teknoloji, ödeme alanlarında çözümler sunan lider turizm ticaret platformu Travelport, ilk defa stand açarak katıldığı Travel Turkey İzmir fuarında  büyüyen Türk seyahat endüstrisi için Türkiye pazarında yaptığı yeni yatırımları ve ürünlerini duyurdu. Fuar boyunca acenteler ile yüzyüze yapılan görüşmelerde yeni ürünlerin tanıtımı gerçekleştirildi.

travelturkey_izmir

 

Travelport Galileo Genel Müdürü İbrahim Köymen; katılım ve ziyaretlerden dolayı memnun kaldıklarını ve yeni çözüm önerileri ile müşterilerini endüstrideki teknolojik gelişmelere hazırlayacaklarını iletti. Ayrıca "Travel Turkey İzmir ziyaretçileri, Travelport'un interaktif özelliklerini sergileyen öncü teknolojisini canlı olarak görme ve fuarda kurulan demo standlarında birebir deneme imkanı buldular." diye ekledi.

Travtech Solutions Hakkında:

Travtech Solutions, Travelport'un ulusal dağıtım şirketidir. Travtech Solutions, Galileo ve Wordspan gibi zengin havayolu, otel, araç kiralama içeriklerine sahip, mevcut yenilikçi ürün ve servisleri ile Türkiye'nin ve dünyanın her yerinde seyahat acenteleri ile bağlantı kurmaktadır. Türkiye'deki müşterileri için en son teknoloji, yenilikçi ürünler ve benzersiz müşteri hizmetleri dahil olmak üzere bir dizi faydalar sunmaktadır. Bu faydalar yerel acente destek ekibi ve Travelport danışmanları tarafından desteklenerek, iş ve eğlence sektörü, online seyahat acenteleri, seyahat yönetim şirketleri ve konsolidatör firmalarının hızla büyümesine yardımcı olmaktad

Travelport Hakkında

Travelport, geniş tabanlı hizmet ağı ile global seyahat sektöründe faaliyet gösteren firmalara kritik işlem çözümleri sunan lider şirkettir. Online ve offline seyahat alıcıları ile dünyanın önde gelen seyahat sağlayıcılarını bir araya getirerek B2B seyahat ticaretini kolaylaştıran bir seyahat ticaret platformudur. Buna ek olarak, güvenli seyahat işlemlerinin ihtiyaçlarına hitap eden öncü B2B ödeme kolaylıkları çözüm tasarısıyla da seyahat sektöründeki uzmanlığını kanıtlamaktadır.

Travelport 

GDS sistemlerinden Galileo, Apollo ve Worldspan  markalarını kapsamaktadır.

İçinde kritik uygulamalar barındıran, mevcut havayolları için data analizleri yapan havayolu bilişim çözümlerine sahiptir.

Travelport'un aynı zamanda yaklaşık %48 oranında Orbitz Worldwide üzerinde hissesi bulunmaktadır.

Travelport 160 ülkede, 2009 yılındaki raporlara göre yaklaşık 5,400 çalışanı ile  2.2 milyar dolar gelir elde etmiştir.

Travelport The Blackstone Group, One Equity Partners, Techologhy Crossover Ventures va Travelport işletmelerinin sahibidir.

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin