Skip to main content

Travelport & Hahn Air Airlines Workshop

Smartpoint Zengin İçerik (RCB) ekranlarımız üzerinden, üye olan havayolları ek hizmetlerini, ulaşım ve satın alma kolaylıklarını uygulamalı olarak acentelerimiz ile paylaştık.

Tarihler

02.07.2018 - 02.07.2018

Saatler

09:00-12:00

Etkinlik lokasyonu

Hahn Air Ofisi

Travelport Galileo ev sahipliğinde organize etmiş olduğumuz etkinliğe Galileo acenteleri ve diğer GDS'ler tarafından önemli ölçüde katılım sağlandı. Hahn Air ortaklığı ile gerçekleştirilen workshopta Hahn Air özelliklerini, ulaşım ve satın alma kolaylıklarını katılımcılarımız ile paylaşma fırsatı bulduk.

airlinesworkshop3

Smartpoint Zengin İçerik (RCB) ekranlarımız üzerinden, üye olan havayolları ek hizmetlerini, ulaşım ve satın alma kolaylıklarını uygulamalı olarak acentelerimiz ile paylaştık.

Travelport & Hahn Air iş birliği ile gerçekleştirilen workshopta, Dünyanın birçok ülkesinde, 350'den fazla havayolu ile anlaşması olan Hahn Air, havayolu, demiryolu, uçuş ağı ve hizmetlerini, satış sonrası desteklerini acenteler ile detaylı olarak paylaştı.

Travelport Genel Müdürü İbrahim Köymen: "Smartpoint sistemi içerisinde var olan Zengin İçerik ürünümüzün avantajları ile acenteler müşterilerine tüm havayolu içeriğini tek bir ekran üzerinden satabiliyorlar. Sürekli artan ürün yelpazemiz ile kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına yönelik daha fazla içerik, daha fazla özellik taşıyan Smartpoint ile kullanıcılara benzersiz kolaylıklar sağlıyoruz.

Hahn Air ile gerçekleştirmiş olduğumuz bu verimli etkinliğimize desteklerinden dolayı Hahn Air Ailesine ve katılımları için değerli acentelerimize teşekkür ediyoruz." dedi.

Travelport & Hahn Air Airlines Workshop Katılım Başvuru Formu

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Mesajınız başarı ile gönderildi. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz. İletişim Formu Aydınlatma Metni'ni okuyup, onaylamalısınız

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin