Skip to main content

Travelport ATM 2017'de!

8 trilyon dolarlık global turizm sektöründe dağıtım, teknoloji, ödeme alanlarında çözümler sunan lider turizm ticaret platformu Travelport, 24 – 27 Nisan 2016 tarihleri arasında Dubai'de gerçekleşen ATM'de yaptığı yeni yatırımları ve ürünlerini duyurdu.

Genel Bakış

8 trilyon dolarlık global turizm sektöründe dağıtım, teknoloji, ödeme alanlarında çözümler sunan lider turizm ticaret platformu Travelport olarak, 40 binden fazla seyahat acentesine B2B alanında hizmet veriyor ve Ortadoğu'nun en büyük turizm fuarlarından biri olan Arabian Travel Market'e 9 yıldır üst üste katılmaktan gurur duyuyoruz.

atm2017

24 – 27 Nisan 2017 tarihleri arasında Dubai'de gerçekleşen ATM fuarında Travelport, "Platformun Gücü" altında yapmış olduğu yeni yatırımları ve ürünlerini duyurma fırsatı yakaladı. Fuar boyunca acenteler ile yüzyüze yapılan görüşmelerde yeni ürünlerin tanıtımları gerçekleştirildi.

Travelport Türkiye Genel Müdürü İbrahim KÖYMEN bu yıl 24. cüsü düzenlenen Arabian Travel Market Fuarı esnasında yaptıkları görüşmelerin çok verimli geçtiğini dile getirdi. "Platformumuzun gücünün kullanıcıların performansını nasıl artırdığını, seyahat deneyimlerini nasıl güçlendirdiğini ziyaretçilerimiz ile paylaşma fırsatı yakaladık. Ayrıca fuar boyunca online ve offline taraftaki yeniliklerimiz hakkında verdiğimiz bilgiler ışığında değerli acentelerimiz Travelport platformunun yeniliklerini keşfetme ayrıcalığı yaşadı. Fuara katılan ve standımızı ziyaret eden herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz"diye belirtti.

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin