Skip to main content

Travelport ATM 2018'de!

83 milyar dolarlık seyahat harcaması ile Travelport, seyahat acentelerine B2B alanında hizmet veriyor

Genel Bakış

83 milyar dolarlık seyahat harcaması ile Travelport, seyahat acentelerine B2B alanında hizmet veriyor ve 10 yıldır üst üste Ortadoğu'nun en büyük turizm fuarlarından biri olan Arabian Travel Market'e 22 – 25 Nisan tarihleri arasında katılmaktan gurur duyuyoruz.

atm2018

22 – 25 Nisan 2018 tarihleri arasında Dubai'de gerçekleşen ATM fuarında Travelport, "Platformun Gücü" altında yapmış olduğu yeni yatırımları ve ürünlerini duyurma fırsatı yakaladı.

Travelport Türkiye Genel Müdürü İbrahim KÖYMEN bu yıl 25. si düzenlenen Arabian Travel Market Fuarı esnasında yaptıkları görüşmelerin çok verimli geçtiğini dile getirdi. "Travelport platformu daha iyi performans sergileyeceğiniz çalışma yöntemlerine çözümler sunarak, seyahat deneyimlerinizi güçlendirmenize yardımcı olur ve yolculuğun her aşamasında yolcuyla iletişim halinde kalmanızı sağlar. Platformumuzun gücünün seyahat tercihlerinizin olduğu dünyaya nasıl bağladığını, performansınızı nasıl artırdığını, seyahat deneyimlerinizi nasıl güçlendirdiğini fuar boyunca acenteler ile yüzyüze yapılan görüşmelerde paylaşma fırsatı yakaladık.

 

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin