Skip to main content

Travelport Royal Air Maroc'u Ziyaret Etti

Royal Air Maroc Havayolunun Türkiye'de ki mevcut durumu ve büyüyen pazar payı ile ilgili görüşüldü.

Tarihler

14.03.2018 - 14.03.2018

Saatler

12:00-14:00

Etkinlik lokasyonu

Royal Air Maroc İstanbul Ofisi

Travelport olarak, 2018 yılı itibariyle Havayolları ile hali hazırda sürdürmekte olduğumuz iş birliğimizi gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle daha da pekiştiriyor olacağız.

ram2

Travelport Yönetimi olarak 2018 yılında havayolu ziyaretlerimizin ilkini Fas Kraliyet Havayollarını (Royal Air Maroc) Şişli'de bulunan merkez ofislerinde ziyaret ederek gerçekleştirdik.

Ziyaretimiz esnasında RAM Havayolunun Türkiye'deki mevcut durumu ve büyüyen pazar payı ile ilgili görüşüldü. GDS olarak Travelport ile RAM arasında mevcut ilişkimizden bahsedildi.

Verimli geçen toplantımız süresince Travelport Zengin İçerik (RCB) özelliğimizin hem havayolları hemde acenteler için olan avantajlarından söz edildi.

Fas Kraliyet Havayolları Genel Müdürü Sayın Mr. Amraoui MOHAMED ile Satış ve Pazarlama Müdürü Sayın Fatih Gökgündüz'e misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.

Travelport Royal Air Maroc'u Ziyaret Etti Katılım Başvuru Formu

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Mesajınız başarı ile gönderildi. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz. İletişim Formu Aydınlatma Metni'ni okuyup, onaylamalısınız

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin