Skip to main content

Travelport, NDC’yi Turizm Sektörüne Üst Düzey Bilgilendirme Toplantıları ile Tanıttı

Travelport, NDC'yi Turizm Sektörüne Üst Düzey Bilgilendirme Toplantıları ile Tanıttı

Genel Bakış

Travelport Türkiye, İstanbul ve Ankara'da, Travelport'un NDC 2020 vizyonunu nasıl başarıyla gerçekleştirdiği konusunda iki etkinlik düzenledi.

Lider Global Dağıtım Sistemi Travelport (NYSE: TVPT) 23, 24 Ekim tarihlerinde İstanbul ve Ankara'da Üst Düzey Bilgilendirme Toplantıları ile Türk Turizm Sektörünün öncü acente ve havayollarına IATA'nın (NDC) Yeni Dağıtım Kapasitesi'ni tanıttı. Etkinliğe ülke müdürü ve satış müdürü bazında 22 havayolu ile 100'den fazla seyahat acentesi ve sektör temsilcisinin üst düzey yöneticileri katıldı.

2-4-1

Travelport Ülke Müdürü Mohaasin Irtaqa'nın açılış konuşması ile başlayan toplantı, üst düzey acente ve havayolu yöneticilerine IATA Kıdemli Başkan Yardımcısı David Rutman'nın seyahatin geleceğini anlattığı etkileyici sunumu ile devam etti. Travelport'un Ürün Müdürü Denzil Pereira ve Havayolu Direktörü Khalid Al Khalidi IATA NDC programını, Travelport'un NDC 2020 hedeflerini başarılı bir şekilde nasıl gerçekleştirdiğini, acentelerimizi etkileyen kilit konular, Travelport'un acente gereksinimlerine nasıl uyum sağladığı ve NDC'yi geliştirmek için IATA ile nasıl çalıştığı hakkındaki sunumu, interaktif soru cevap bölümü ve networking ile tamamlandı.

1-3-1

Verimli organizasyonla Travelport alanındaki yetkinliğini kullanıcılara sunmaya devam ediyor.

NDC Üst Düzey Bilgilendirme Toplantısı, Türkiye Seyahat Endüstrisi için ilk detaylı NDC bilgilendirme organizasyonuydu. Özellikle IATA temsilcisinin katılımıyla Travelport Türkiye, hedefine ulaştı ve sektöre üstünlüğünü gösterdi.

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin