Skip to main content

Pakistan International Airlines (PIA) artık Travelport Ekranlarında!

Pakistan Uluslararası Havayolları (PIA)'nın tüm içeriğine erişim, biletleme ve rezervasyon işlemlerini önümüzdeki dönem Travelport Smart Point ekranlarından yapabilirsiniz.

Genel Bakış

Lider Kurumsal Seyahat Platformu Travelport;  Smart Point ile kolay, hızlı, yüksek performanslı hizmetleri kullanıcılarına sunarken, sektöre getirdiği yeniliklerle müşterilerine yüksek kalite kültürünü yaşatmaktaya devam ediyor.

Travelport bağlantılı seyahat acenteleri artık Travelport üzerinden Pakistan Uluslararası Havayolları (PIA) markalı fiyatlarını arayabilir ve rezervasyon yapabilir. Parmaklarınızın ucunda bulunan bu bilgi zenginliği sayesinde müşterilerinize olağanüstü bir rezervasyon deneyimini siz de sunabilirsiniz.

Hizmetimiz çok kısa bir süre içerisinde devreye girecektir. PIA içeriği, kullanılabilirlik, ücret teklifi ve ücret dükkanı ekranı aracılığıyla kullanılabilir. Pakistan Uluslararası Havayolları'nın markalı ücretleri ve yardımcıları Travelport Smartpoint'te aşağıdakileri mümkün kılmaktadır:

• Tüm ücretleri görün
• Markalı ücretleri tek bir ekranda yan yana, kullanılabilirlikten doğrudan yan yana karşılaştırın
• Müşterilerinizin oturma, ücretli bagaj seçenekleri ve spor ekipmanları gibi yardımcılarını rezerve edin

Bu, doğrudan iş akışınızda kullanılabilir, bu sayede daha kolay ve daha üretken olmanızı ve müşterileriniz için mükemmel bir seyahat seçeneği sunmanızı kolaylaştırır.

Travelport olarak, Emirates, Indigo, Air India, Etihad ve Singapore Airlines dahil dünyanın en iyi havayolu şirketlerini çekmeye devam ediyoruz. Her biri, markalı fiyatlarını ve avantajlarını Travelport üzerinden dağıtarak, iş akışınızdan ayrılmadan müşterileriniz için mükemmel bir seyahat seçeneği sunabilirsiniz. 

Travelport üzerinden 250'den fazla şebeke havayolunun ve düşük fiyatlı taşıyıcıların kapsamlı bir listesini görmek için lütfen buraya tıklayınız.

Daha fazla bilgi için lütfen 444 64 08 nolu telefonumuzdan Travelport temsilcinize başvurun. Pakistan Uluslararası Havayolları içeriğine erişimi olan İlk ve tek platform olduğumuzu ilgilerinize sunar, Travelport Ailesi olarak  siz değerli acentalarımıza keyifli kullanımlar dileriz...

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin