Skip to main content

Travelport ve İstanbul Gelişim Üniversitesi İş Birliği Kararı Aldı

Travelport ve İstanbul Gelişim Üniversitesi'nin işbirliği ile Turizm sektörüne sertifikalı mezunlar kazandırılacak.

Genel Bakış

Travelport  ve Gelişim Üniversitesi birlikte çalışma kararı aldılar. İmzalanan protokol ile çalışmalar başladı. Üniversite ilk olarak Turizm Rehberliği Bölümü'nde bir laboratuvar kurarak Travelport sertifikalı  mezunlar yetiştirecek. Global Turizm Sektörünün lider markası Travelport ile alanının en büyük ve en iyi eğitim kurumlarından olan İstanbul Gelişim Üniversite ile yapılan bu protokolle Travelport Ders olarak okutulacak ve araştırmalarda kullanacak.

gelisimfacebook3-1

Travelport ürünleri üniversitede ders olarak okutulacak, eğitim ve araştırmalarda Travelport ürünleri kullanılacak.

Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Nail Öztaş, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr.İzzet Gümüş, Genel Sekreter ve Turizm Rehberliği Bölüm Başkanı Sayın Dr. Serdar Çöp, Turizm Rehberliği Bölüm Başkan Yrd. Dr. Salim İbiş ve Genel Sekreter Yrd. Dr. Özgür Kızıldemir'in katıldıkları törende Dekan İzzet Gümüş; Tören vasıtasıyla Travelport ile bir arada olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Travelport'a tüm üniversitelerin ihtiyacı olduğunu, üniversitelerde Travelport'un yetenekleriyle birçok proje yapabileceklerini söyledi.

gelisim-1

Özellikle Travelport'un Türkiye ve uluslararası deneyimi NDC içindeki 250 aşkın havayolu ve destinasyonun, müfredat içerisinde çok daha etkin şekilde öğrencilere sunulabileceğini ve platformlarla öğrencilerin buluşmasının önemini vurguladı. Travelport Türkiye Genel Müdürü İbrahim Önder Köymen; Gelişim Üniversitesi ile işbirliğinden heyecan duyduklarını ve akademik desteğin büyük güç katacağından söz etti. Sektörün sertifikalı kullanıcılara büyük önem verdiği öğrencilerin mezun olduklarında işlerinin hazır olduğundan Travelport'un ürünlerinin sınırsız gelişme potansiyeli olan pek çok alanda birlikte çalışmak istediklerini belirtti.

Törenle Travelport ders programına girmiş oldu.

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin