Skip to main content

Travtech Solutions - Motivasyon Etkinliği

Yoğun iş temposundan ayrılıp, birlikte çalışmanın eğlenceli yönlerini keşfetmek amacıyla 08 Nisan Cumartesi günü düzenlemiş olduğumuz etkinlikte ekipçe Şile Yeşilvadi Köyündeydik.

Tarihler

08.04.2017 - 08.04.2017

Saatler

09:00-19:00

Etkinlik lokasyonu

Şile Yeşilvadi Köyü

Çetin rekabet ve mücadelenin var olduğu günümüz iş dünyasında çalışan motivasyonunun önemi her geçen gün artmaktadır. Travelport Türkiye (Travtech Solutions )olarak şirket içi aidiyet duygusunu arttırmak, çalışanların iş streslerini azaltmak ve motive etmek her zaman önceliğimiz olmuştur. 

travelport-motivasyon-2

Yoğun iş temposundan ayrılıp, birlikte çalışmanın eğlenceli yönlerini keşfetmek amacıyla 08 Nisan Cumartesi günü düzenlemiş olduğumuz etkinlikte ekipçe Şile Yeşilvadi Köyündeydik. Gün boyunca gerçekleştirdiğimiz outdoor ve indoor eğitim programları ile paylaştık, yardımlaştık, güldük, eğlendik.

Travtech Solutions olarak öncelikle etkinliğimize katılan tüm değerli ekibimize ardından Setup İstanbul ve Yöneteam ekibine teşekkür ediyoruz.

 

Travtech Solutions - Motivasyon Etkinliği Katılım Başvuru Formu

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Mesajınız başarı ile gönderildi. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz. İletişim Formu Aydınlatma Metni'ni okuyup, onaylamalısınız

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin