Skip to main content

Yüzyıl Turizm, GDS Tercihini Travelport Galileo ile yaptığı sözleşme ile duyurdu!

Yüzyıl Turizm, yapılan anlaşmayla ofis biletlemelerinde Galileo'nun yeni yüzü Smartpoint sistemi ile hizmet vermeye devam edecektir.

Genel Bakış

16 yıldır kurumsal firmalara kaliteli, güvenilir ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bilet hizmeti veren Yüzyıl Turizm,  yapılan anlaşmaya göre ofis biletlemelerinde Galileo'nun yeni yüzü Smartpoint sistemi ile hizmet vermeye devam edecektir. Online tarafta ise, Travelport Universal API platformu üzerinden hem B2B hem de B2C alanında ticari faaliyetlerine devam edecektir. Ayrıca  www.biletotel.com online websitesi üzerinden satış yaptıkları B2C online platformuna, daha esnek ve verimli olması sebebi ile Travelport Galileo GDS sistemini entegre ederek kullanıcılara daha hızlı hizmet vermeyi hedeflemektedir.

yuzyil2

1999 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışı uçak bilet satışı, vize işlemleri, yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonu ayrıca Rusya başta olmak üzere turistik tur ve iş gezileri düzenleyen profesyonel bir turizm firmasıdır. İstanbul merkezde 2 ofisleri bulunmaktadır. Ayrıca Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde, yurtdışında ise Rusya/Moskova'da ofisleri bulunmaktadır.

Yüzyıl Turizm Genel Müdürü Mustafa Doğan; Travelport Galileo ile yapılan anlaşma ile, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeye devam ettikleri sistemlerine hız kazandırdıklarını, böylelikle kullanıcılarına daha kaliteli ve verimli hizmet verecek olmalarından dolayı memnun olduklarını belirtti.

Travelport Genel Müdürü İbrahim Köymen, Yüzyıl Turizm ile yapılan iş birliği ile Yüzyıl Turizm'in kurumsal, B2B ve B2C alanında mevcut hizmetlerini Travelport Galileo GDS sistemi kullanarak daha güçlü ve verimli bir şekilde hizmet vermeye devam edeceklerini iletti.

İstikrarlı bir şekilde Türkiye üzerinden popular GDS sistemlerinin dağıtımını gerçekleştiren Travelport Galileo seyahat acentelerine üretimi ve verimliliği arttırmak için teknolojik araçlar sunmaktadır.

Travtech Solutions Hakkında:

Travtech Solutions, Travelport'un ulusal dağıtım şirketidir. Travtech Solutions, Galileo ve Wordspan gibi zengin havayolu, otel, araç kiralama içeriklerine sahip, mevcut yenilikçi ürün ve servisleri ile Türkiye'nin ve dünyanın her yerinde seyahat acenteleri ile bağlantı kurmaktadır. Türkiye'deki müşterileri için en son teknoloji, yenilikçi ürünler ve benzersiz müşteri hizmetleri dahil olmak üzere bir dizi faydalar sunmaktadır. Bu faydalar yerel acente destek ekibi ve Travelport danışmanları tarafından desteklenerek, iş ve eğlence sektörü, online seyahat acenteleri, seyahat yönetim şirketleri ve konsolidatör firmalarının hızla büyümesine yardımcı olmaktadır.

Travelport Hakkında

Travelport, geniş tabanlı hizmet ağı ile global seyahat sektöründe faaliyet gösteren firmalara kritik işlem çözümleri sunan lider şirkettir. Online ve offline seyahat alıcıları ile dünyanın önde gelen seyahat sağlayıcılarını bir araya getirerek B2B seyahat ticaretini kolaylaştıran bir seyahat ticaret platformudur. Buna ek olarak, güvenli seyahat işlemlerinin ihtiyaçlarına hitap eden öncü B2B ödeme kolaylıkları çözüm tasarısıyla da seyahat sektöründeki uzmanlığını kanıtlamaktadır.

Travelport;

  • GDS sistemlerinden Galileo, Apollo ve Worldspan  markalarını kapsamaktadır.
  • İçinde kritik uygulamalar barındıran, mevcut havayolları için data analizleri yapan havayolu bilişim çözümlerine sahiptir.

Travelport'un aynı zamanda yaklaşık %48 oranında Orbitz Worldwide üzerinde hissesi bulunmaktadır.

Travelport 160 ülkede, 2009 yılındaki raporlara göre yaklaşık 5,400 çalışanı ile  2.2 milyar dolar gelir elde etmiştir.

Travelport The Blackstone Group, One Equity Partners, Techologhy Crossover Ventures va Travelport işletmelerinin sahibidir.

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin